apart co2

Shitet nga: aparat co2 10 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shitet aparti 500amper saldon dhe alumin doreza e alumint special dhe shitet apart co2 165 amper trefazor mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim