makine per auto larje

Shitet nga: leli 13 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes makinat per auto larje wap me uje te nxeht dhe karsher ne gjendje te mier.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim