Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 09 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
shiten dritare me dimension 180cm x 140cm qmimi per 1 dritare 45 euro qilen edhe kiper po ashtu shitet edhe dera apo kamgjiku me dimension 208cm x 98cm qmimi 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim