Dritare 3 copa dhe 1 der

Shitet nga: mehdi 13 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
shiten 3 dritare me dimension 180cm x 140cm qmimi per 1 cop esht 45 euro qilen edhe kiper po ashtu shitet 1 der apo kamgjik me dimension 108cm x 98cm qmimi 45 euro ,mundemi edhe pak me ju zbrit ne qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim