Dritare Te drurit te vjetra

Shitet nga: Dritaret 25 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes dritare te drurit 9 copa dimensioni 80 me 1.40, 1 me dimension 70 me 60,1 me dimension 75 60 dhe der e hymjes me dimension 2 me 2.40.

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim