Dritare dhe derë nga druri

Shitet nga: Qendrim 01 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes dritare nga druri , shume te ruajtura . Gjithashtu nje derë e pershtatshme per tarasë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim