Dritare dhe der

Shitet nga: mehdi 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
shiten 3 dritare me dimensione 180cm x 140 cm qelen edhe kiper qmimi per 1 cop esht 50 euro po ashtu shitet edhe nje der apo kamgjik me dimension 108cm x 98cm qmimi 50 euro jan shum pak te perdorura nese i mer te gjitha ka edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim