Dyer të Oborrit

Shitet nga: Gipa 10 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes dyert e oborrit të perdorura, por ne gjendje të mire. Jane funktionale. Lartesia e tyre eshte 2. 10 Metra, kurse gjersia eshte 3.50 Metra. Po ashtu kane kamxhikun. Cmimi eshte i volitshem. Me detajisht shikoi fotot dhe telefono! 049603850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim