INOXS INOKS MATERJAL GYPA LLAMARIN

Shitet nga: FADIL 03 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Ofrojm INOKS gypa ,kutia ,pllaka etj . materjal te importuar nga Italia dhe GJermania QMIMI I VOLITSHUM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim