JAPIM SKELE ME QERA Gjindemi edhe në ( Prishtinë)

Shitet nga: Agron kosumI 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kemi mbi 2000m2 të tipit LAYHER-Gjermanë . ne bëjm MONTIMIN dhe TRANSPORTIN (gratis). dhe mbi 220 m2 të montuara i keni 2 ditë ( Gratis) mob- 044367777.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim