Llaser per kanalle per matje nivelizimi

Shitet nga: Elbasan 15 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Besianë
Shitet llaseri per kanale per matje te nivelizimit i ardhur nga zvicrra posedon dy batari dhe adapterin per mbushje,dirigjuesin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim