Qeremide te perdorura

Shitet nga: Kujtim 01 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes qeremide te kikindes te perdorura te cilat jan te ruajtura dhe te forta me qmim te arsyeshem dhe te volitshem, qmimi sipas marrveshjes.

Per qdo gje qe ju intereson mund te na kontaktoni ne
numrin tim personal:
045-654-450 ose ne Viber : 044-759-628.

Por mund te na kontaktoni edhe ne Facebook: https://m.facebook.com/?_rdr#~!/profile.php?id=100001881623420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim