Qeremide

Shitet nga: kushtrimi 25 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Crept (qeremidet) jan te perdoruna te kuqe mirpo jan te rujtne dhe mund te perdoren per shtepi ose garazha apo diqka te ngjashme jan ne podujev qmimi asht i volitshum ju mirpresum.qmimi 0.25 cent per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim