Roleta te jashtme nga alumini

Shitet nga: taulant 30 Maj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Roleta te jashtme nga alumini > klasike ( me kande ) si dhe me hark . Qmimi per klasiken 45 euro m2 ndersa per hark 55 euro m2 , matje dhe montim . Thirrje serjoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim