SKELE Alumini

Shitet nga: Bastri Bashota 24 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Besianë
Skele alumini shiten si Set (komplet) si ne foto jane levizese me rrota shum praktike dhe te lehta per montim- qmontim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim