Shes crep(qeremide)

Shitet nga: Hamdi 17 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes crep,jan shum te mira vetem 6 muaj te perdorua per me shume shikoni fotografite dhe kontaktoni ne numrin 044-607-608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim