Skele Me Qira

Shitet nga: hysni 04 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
skele me qera jan te tipit layer te sapo ardhura nga gjermania kemi 3000 m
transporti dhe montimi gratis
044171512
049352524
044159140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim