Skele me qera

Shitet nga: hysni hoxha 01 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kemi mbi 3000 metra modeli më I ri layer
NE e bejm montimin dhe transportin me kualitet dhe siguri shum lart
ju mirpresim
044171512
049352524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim