Skele metalike ,dhe shtylla te prodhuesit ital..

Shitet nga: alban 20 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shiten skelet Italiane dhe shtylla po ashtu te prodhuesit Italian , Trafo Elektrike me konstruksion Metalike komplet trafo ka kapacitet prej 100 kw ,Makine per prodhimin e Kockave nga betoni me kater modele te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim