Tullat qeremidet qmim i lir

Shitet nga: Isak 29 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shute tullat e perdorura 10000 cop tulla dhe qeremide 1500 cop qmim shum i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim