Kerr I Vjetër

Shitet nga: Kerr I Vjeter 14 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Kerri nga druri, preferohet më shum per zbukurimine oborreve...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim