Shqiponjë

Shitet nga: Doni 03 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shqiponjë e punuar me dor nga druri shum cilësor
Lartësija 55 cm krahët 130 cm. Shqiponja është unike e veqant dhe evetmw në kosovë pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim