Shqiponja

Shitet nga: Lirodon 03 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Antikë dhe Art
brina kau nga amerika unikat nga SHBA orginal por unikat në kosovë . Maraklit sqarim marrin nga pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim