Xhama Lëvizës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megaplast 01 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Antikë dhe Art
Mbroni ballkonet dhe terrasat tuaja në 4 stinët e vitit ,mbyllja e ballkonave dhe të terasave tuaja në sistemin tuaj mbrenda 4 stinëve të vitit , gjithashtu sistemi i ketyre xhamave është i përshtëshum edhe për restaurante dhe ojekte afariste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim