shes 1 der te hyrjes nga druri.

Shitet nga: amir 20 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shes 1 der te hyrjes nga druri dhe ni der tarases dyert hapen dhe mbyllen shum mir qmimi per der te hyrjes osht 70euro per der tarases osht 15euro te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim