2 dyer

Shitet nga: x2 05 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 dyer per sallon ose dhoma

Jan te ruajtura jasht mase shum, jan te ngjitura njeher qe 1 vit mirpo po doim me i ndrru me i mar te gjitha njesoj tjera, pres bleres serioz.

2 dyert e kan qmimin 200euro

Kontakto :

Viber: +38649470804

ose : 044389689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim