3 Dritare

Shitet nga: ********* 17 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
3 dritare te mbyllura 80me140 dhe kendi80me120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim