3 dyer shum te ruajtura

Shitet nga: Kamer 31 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert jan shum te ruajtura ,njera osht me gjam dy tjerat jan me tabell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim