AKSION Derë e Bardh e Plotë MADE IN GERMANY

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DizajnCompany 07 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Zbritje nga 200euro ne 139 euro..
(oferta zgjatë deri më 15.11.2015

Derë e bardhë e plot
E prodhuar ne Gjermani aksionnnnnnn

QMIMI 139 - Me montimm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim