DYER HARMONIK

Shitet nga: metin Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS
KEMI 3 MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE MIR
QMIMI 45 EURO ME MONTIM ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim