Der hymje urgjent

Shitet nga: Trimi 18 Pri 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Der hymje urgjent shitet e lesna slovenia eshte 130 me 205 si me kan e re. Jashë eahte e bardhe mrena ngjy druri eshte me dy par cilindra nuk hapet e blendume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim