Dere e hymjes

Shitet nga: Besim 14 Shk 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hymjes me dimensione 2 mX1.40m. Dera eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e punuar nga druri bungu , me kualitet te larte gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim