Deren e hymjes edhe te tarases

Shitet nga: `````` 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes edhe te tarases
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim