Dritare te drurit model slloven shum te ruajtura

Shitet nga: Kamer 31 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret nuk jan te perdurura asnjeher , jan te ruajtura te pshtjellme ne llastik .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim