Dritare te Drurit

Shitet nga: Gentrit 18 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare te drurit , te perdorura Shum pak.
20 euro per cop per me shum kontakto 044897757
ose 045668087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim