Dritare te drurit

Shitet nga: ~ ~ 15 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
6 dritare te drurin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim