Dritare

Shitet nga: Ermal 08 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 3 dritare me dimenzione 80*140 qmimi 70euro per cop
2 dritare me dminezion 140*150 qmimi 100euro
1 dritare me dimenzion 40*70 qmimi 25euro
dhe nje ram per pushimore te shkallve dimenzioni 210*140 qmimi 180euro
Kush i mer komplet ka zbritje
Te gjitha jan te ruajtura dhe nuk jan te demturara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim