Dritaret

Shitet nga: dritare 15 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   30 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 6 copa dritare 110x115 jane te ardhura nga gjermania . Dritaret jan te perdorura jane me kiper . Cmimi 10 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim