Dyer dhe Dritare

Shitet nga: shites 27 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dyer dhe Dritare nga druri
Per info rreth dimensioneve dhe qmimit kontakto : 044 / 049 162 536
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim