Dyer dritare te drunit

Shitet nga: adi 26 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dritare te drunit te perdorura standart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim