Dyer t oborrit

Shitet nga: ismet 24 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyert jan shum t mira e kan edhe deren e vogel per kembesor qe spo duket n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim