Dyer te hymjes

Shitet nga: kushtrimi 26 Maj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes der te hymjes prej drurit
dy rama nga alumini njeri 1m me 1.2m dhe tjetri 1.2 me 2.4m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim