Dyer

Shitet nga: Faruk 01 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ne shitje 2× dyer te dhomave per katin e pare te shtepise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim