Dyr te brendshme.

Shitet nga: Bejtush 08 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kemi dyr te brendshem te perdora.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim