Dyr te brendshme

Shitet nga: Bejstush 08 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesin dyr te brendshme te perdora.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim