Gjithëmonë ju ofrojmë më të mirën

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 26 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
AUTOMATIC DOORS
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA
Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te prodhimit, kompania jone prodhon dyer automatike për garazh ne mënyrë shume profesionale dhe te avancuar.
Në motivet e shumta që ju jeni i detyruar për të gjetur derën e dëshiruar për shtëpinë tuaj, ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të stileve, ngjyrave dhe sipërfaqeve.
Çdo gjë flet në favor të tyre, cilësinë dhe sigurinë, pamjen dhe rehatin, si dhe teknikat e zhvilluara. Të gjitha dyert nga kompania jone kane një garanci 10 vjeçare.
Materiali është nga prodhuesit gjerman me te njohur dhe me aktual ne treg. Materiali është i përberë nga Paneli 42 mm trashësi me material te dyfishte i mbështjellë me fleta çeliku, llamarine 0.5, politeran 45 gr për metër kub


Kontakt:
Tel: 044/ 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
E-Mail: automaticdoors08@hotmail.com
Website: www.automaticdoors-ks.com
viber +386 49 393 088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim