Shes Dy Dyer Urgjent- Qmimi shum i volitshem

Shitet nga: .. 20 Jan 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dy Dyer Urgjent- Qmimi shum i volitshem

Dyert jan te ngjita

Kontakti ne : 044389689
Viber: +38649470804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim