Shes dyer dhe dritare

Shitet nga: Donjet 27 Sht 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer dhe dritare te perdorura por jan ne gjendje te mir siq shihet ne foto
4 dritare standarde
2 dyer te ballkonave
1 der e dhomes
1 der e hyrjes
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim