Shes

Shitet nga: Naim 12 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyrt edrurit ne gjendje tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim