Xhami edhe korniza e plastikes

Shitet nga: Alban 09 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Xhami dhe korniza e plastikes, e perdorur shume pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim